Domowe SPA

2019-07-05

Łazienka to miejsce, w którym chcemy wypocząć, zrelaksować się oraz zapomnieć o trudach dnia. Chcemy, by nasza łazienka była piękna, ale jednocześnie przytulna. Jak to osiągnąć? Jak zaaranżować łazienkę, by była jak domowe spa? 

Namiastka SPA

SPA, które odwiedzamy, czy widzimy w reklamach mają jedną wspólną cechę. Są bardzo eleganckie. Jak osiągnąć taką elegancję w domowej łazience? Jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Marmur jest elementem wystroju wnętrz, który jest elegancki i szlachetny. Marmurowe płytki marki Paradyż położone na ścianie oraz na podłodze zapewnią elegancki, luksusowy wygląd naszej łazience. Trzeba jednak uważać, gdyż marmurowe płytki marki Paradyż nie będą sprawdzały się w małych pomieszczeniach. Marmur wymaga przestrzeni, światła i odpowiednich dodatków.

Królewska wanna

SPA, które chcemy zrobić we własnej łazience to nie tylko eleganckie płytki marki Paradyż. Domowe Spa to również odpowiednia wanna. W tak wykończonym pomieszczeniu pięknie będzie wyglądała wanna wolnostojąca. Wanna wolnostojąca okrągła, czy owalna, zabudowana, czy na nóżkach nada charakteru naszej łazience. Dopełnieniem będzie eleganckie oraz naturalne wykończenie w drewnie, które idealnie wpisze się w modny klimat eco. Delikatnym dodatkiem, takim jak storczyki, możemy wykończyć nasze domowe SPA, które na pewno zachwyci nie jedną osobę, a nam da możliwość odpoczynku i relaksu w pięknym, eleganckim i gustownym otoczeniu.