Wybieramy prysznicowy zestaw

2018-10-12

Zestawy prysznicowe okazują się być nieocenione nie tylko w przypadku kabiny prysznicowej, ale również posiadaczom wyłącznie wanny w łazience. Bezproblemowo można bowiem kupić baterie wannowe. Armatura łazienkowa powinna być zarówno kompleksowa, jak i prosta w użyciu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup całego zestawu prysznicowego, który będzie tworzył spójną całość z powstałymi elementami wyposażenia łazienki. 

Wybieramy prysznicowy zestaw

Kierowanie się wyłącznie ceną podczas kupowania zestawu do prysznicu mija się z celem. Wygląd również nie powinien być jedynym parametrem branym przez nas pod uwagę podczas robienia zakupów. Bardzo ważną kwestią jest funkcjonalność zestawu i to, czy będzie on pasował do pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Wybrana słuchawka prysznicowa powinna tworzyć spójną całość z resztą armatury łazienkowej. W przeciwnym razie może dojść do zaburzenia estetyki wnętrza. Dobry zestaw prysznicowy powinien zawierać:

• baterię
• słuchawkę prysznicową z wężem
• drążek
• deszczownicę

Podczas kupowania zestawu pod prysznic należy zwrócić uwagę na głowicę, która odpowiada za strumień wodny i trwałość całej słuchawki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup modelu wielofunkcyjnego, dzięki czemu możliwe wybranie odpowiedniego rodzaju strumienia. W ten oto sposób możliwe będzie również wzięcie kąpieli o działaniu odprężającym, relaksującym czy tez pobudzającym. Dobrym wyborem będą zestawy z silikonowym wykończeniem, dzięki czemu łatwo będzie usunąć osady z kamienia i ślady pozostawione przez mydliny.