Wanny Besco czy warto?

2018-09-14
W każdej łazience małej, dużej, eleganckiej, czy obskurnej, nieodzownym elementem jest wanna lub sam prysznic.

Wśród wielu tego typu produktów warto skupić się na ciekawych wannach wolnostojących, które mają fajne właściwości. Besco wanny łatwo rozmieścić w każdej łazience. Mogą być z eleganckim chromowanym syfonem lub bez. Możemy zamówić z chromowanym odpływem typu klik-klak, mosiężnym odpływem typu klik-klak, z syfonem wyposażonymi w przelew.

 Rodzaje produktu

Wanny Besco są dostępne w wielu rodzajach, wielu cenach i w wielu kształtach (znajdziesz je w  Banyo), ale wszystkie posiadają jedną wspólną cechę- nowoczesność.
Przy ciemnej łazience możemy wybrać jasną wannę Besco,, aby w pomieszczeniu był ciekawy kontrast, natomiast przy jasnej łazience, oczywiście są dostępne też ciemniejsze kolory wanien.

 Można też wybrać wannę z konglomeratu, czy z parawanem, który jest  bardzo bezpieczny, gdyż ma przejrzyste szkło 5 mm i dosyć szeroki zakres regulacji 180 stopni. Gwarancja na tego typu produkt to, aż dziesięć lat.

Besco wanny

Ciekawa jest, dosyć oryginalna, prostokątna wanna wykonana z akrylu, o pojemności 295, głębokości całkowitej 44 cm, wysokości 56 cm, W komplecie jest stelaż pozwalający odpowiednio wypoziomować wannę oraz wykonany z mosiądzu odpływ (syfon) pokryty powłoką chromowaną, posiadający opcję zamykania odpływu wody typu klik klak. To wanna  z możliwością przesunięcia do ściany.

Możemy też wybrać smukłą wannę wolnostojącą, akrylową przyścienną, wannę Białe Łapy, Łapy Mosiądz, Łapy Chrom, wanny z drewnianą obudową, wanny z drewnianymi nogami, owalne wanny wolnostojące i szereg innych typów tego produktu.