Wybór wanny

2016-09-07

Planujesz remont łazienki? Jednym z jej ważnych elementów są wanny. Zanim zdecyduje się na konkretne rozwiązanie warto wiedzieć, że zakup wanny w Lublinie wcale nie jest taki prosty. Dobrze jest wiedzieć jakie rozwiązania są do dyspozycji na rynku.

Różne rodzaje wanien
Na rynku można kupić wiele różnych rodzajów wanien, Każda z nich ma swoje plusy oraz minusy:
- żeliwne - najczęściej dostępne są w kształcie prostokąta. Ich zalety to wytrzymałość, bardzo ciekawy wygląd, natomiast wady to spora waga, niewielki wybór różnych rodzajów wanien oraz zimne w dotyku,
- stalowe - są dostępne w wielu różnych kształtach, ich cena jest atrakcyjna, są dość lekkie. Jednak wanny te mają także wady: dość duża głośność, szybkie stygnięcie wody oraz nie ma możliwości zamontowania hydromasażu,
- ze sztucznego marmuru - poza wysoką ceną wanny tego rodzaju mogą pochwalić się wieloma różnymi zaletami. Do zalet zaliczyć można solidność, bardzo duża odporność na uszkodzenia oraz ciepłe ściany, nawet już przed napełnieniem wanny wodą.

Decydując się na zakup wanny Lublin dobrze jest doskonale przeanalizować wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej wanny. Jest to bardzo ważna rzecz.