Na zawsze razem, czyli jak urządzić łazienkę dla pary

2016-03-16

Istnieje wiele powodów, dla których tak popularny stał się trend urządzania wspólnych łazienek dla par. Przybliżmy najważniejsze:

Wielka miłość
Parom bardzo zakochanym najgorsza wydaje się być rozłąka. Wyznają zasadę: wszędzie razem - zatem w łazience też. Ciekawymi elementami, które podkreślą nasze wzajemne przywiązanie, mogą być lustra łazienkowe w kształcie puzzli. Urządzając łazienkę nie zapominajmy o drobiazgach w kolorze czerwonym symbolizującym miłość.

Dla zapracowanych
Pracujemy coraz więcej, nie mamy dla siebie czasu, wyszukujemy więc okazje do spędzania choćby paru chwil razem. Rano spieszymy się do pracy, wieczorem marzymy o odpoczynku. Miejscem spotkań z ukochaną osobą niech będą choć sypialnia i łazienka. Zaprojektujmy ją w stylu, który przyniesie relaks i ukojenie po ciężkim dniu.

Dla rozważnych, niekoniecznie romantycznych
Część z nas - najpewniej będą to mężczyźni - decyduje się na wspólną łazienkę ze względów praktycznych. Mężczyznom rano wystarczy szybki prysznic i golenie, kobiety więcej czasu poświęcają na zrobienie makijażu i fryzury. Żaden mężczyzna nie chce czekać na wolną łazienkę. Dwie umywalki i dwa lustra łazienkowe powinny rozwiązać kłopot. Unikamy niepotrzebnego stresu, zaczynamy dzień miło i przyjemnie. Same plusy.

Decyzja o wspólnym zamieszkaniu, to ważny krok naprzód. Wspólna łazienka może znacząco wpłynąć na łączące nas relacje - kto by pomyślał?