Indywidualne wnętrza z płytkami patchwork

2015-09-16

Wybór podłóg i ścian do domu - na jakie produkty warto się zdecydować?
Jedną z ważniejszych decyzji, którą podejmujemy podczas budowy domu i urządzania mieszkania jest wybór podłogi i ścian. Zależy nam nie tylko, aby były to produkty wysokiej jakości, odporne na zniszczenia i łatwe w utrzymaniu. Chcemy również, aby modnie i stylowo prezentowały się przez długie lata.

Jeśli marzymy o naprawdę wyjątkowych produktach, które doskonale pasować będą do minimalistycznych i prostych mebli (szafek kuchennych, stołów, krzeseł, mebli łazienkowych) warto postawić na płytki patchwork.

Indywidualne i inspirujące wnętrza
Główną cechą płytek patchwork jest nietypowe połączenie wzorów, deseni, materiałów oraz kolorów. Wskutek takiego zabiegu powstaje niebanalna mozaika, którą umieścić możemy zarówno na podłodze, jak i na ścianie - zarówno na jej całości, jak i tylko na części.

Tego rodzaju płytki zastąpią w pomieszczeniu wszelkie inne elementy dekoracyjne.

Wiele działających na rynku firm oferuje nam gotowe wzory, ale również daje możliwość stworzenia własnej, indywidualnej kompozycji. Dobieranie kolorów, deseni oraz wzorów sprawia dużo przyjemności, a urządzeni własnych czterech kątów będzie samą frajdą!