Łazienka jest ważniejsza niż myślisz

2015-09-07

Jesteś na etapie remontu własnych czterech kątów? Z pewnością pragniesz, by Twój nowy salon grał pierwsze skrzypce w Twoim mieszkaniu, budząc zazdrość Twoich gości. Pomyśl również o dwóch bardzo ważnych pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka. Wbrew pozorom to właśnie one powinny uczynić Twój dom funkcjonalny.

Zastanawiasz się, jak urządzić łazienkę idealną? W katalogach poświęconych wystrojowi wnętrz z pewnością znajdziesz wiele inspiracji. Pamiętaj jednak, że piękne kafle to nie wszystko. Podstawowe wyposażenie każdej łazienki stanowi armatura sanitarna. Od Twoich preferencji oraz wymiarów pomieszczenia zależy, czy zdecydujesz się na wygodny, przyjazny środowisku naturalnemu prysznic, czy też wybierzesz komfortową wannę z hydromasażem. Ogromną rolę w łazience odkrywa również kompakt WC, który bez problemu wpisze się w stylistykę Twojej łazienki, dzięki ogromnemu asortymentowi. Architekci wnętrz upodobali sobie ostatnio kompakty Vitra Metropole, które dzięki swojej geometrycznej formie nie przytłoczą nawet najbardziej fantazyjnego projektu.

Podsumowując, urządzanie łazienki powinno sprowadzać się do uczynienia jej jak najbardziej funkcjonalnej przy maksymalnym wykorzystaniu jej powierzchni.